VIDEO/ Çifti presidencial Meta-Kryemadhi kërcejnë me Besin e Xhensilën

0
66

Është duke u mbajtur një nga ceremonitë martesore më të përfolura të këtij viti. Xhensila Myrtezaj dhe partneri i saj i disa viteve, aktori i humorit Bes Kallaku po lidhin kurorë në Pallatin e Brigadave duke bërë bashkë mjaft personalitete VIP të showbizit dhe fushave të tjera, pa lënë mënjanë dhe miqtë apo familjarët.
Por ndër të ftuarit është dhe çifti presidencial Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi, të cilët shikohen duke kërcyer në pistë me çiftin. Video më poshtë është publikuar nga revista Who:

http://dailymotion.com/video/x5z3ek2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here