Hazall copy-paste me mamanë e saj (FOTO)

0
193

Aktorja, Alina Boz e cila në Shqipëri njihet si Hazalli për shkak të rolit te saj tek telenovela “Fate të Kryqëzuara” e cila po transmetohet në televizionin Klan është një ndër femrat më të bukura në Turqi. Bukuria e aktores së njohur turke, Alina Boz nuk është rastësi pasi ajo këtë bukuri e ka trashëguar nga nëna e saj. Shikoni fotot më poshtë dhe do të mund ta vëreni se sa shumë “Hazalli” i ngjan nënës.

hazallihazalli 1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here