Kledi Kadiu çudit Vicenzen, kërcen në mes të sheshit valle popullore (VIDEO)

0
413

Balerini dhe koreografi  i  njohur  Kledi Kadiu tashmë edhe trajner tek spektakli Amici gjithnjë na ka surprizuar me krenarinë që shfaq për Shqipërinë.

Pas një video të publikuar nga cannale 5 ku Kledi u shfrynte dufin në shqip balerinëve, sot Kledi në një udhëtim me mikun e tij drejt Vicenz es publikon video ku është duke dëgjuar dhe kërcyer në makinë muzikë tradicionale shqiptare. Dhe nuk mbaron me kaq. Por sapo mbërrijnë në qendër të qytetit Kledi zbret nga makina dhe kërcen në mes të sheshit ‘vallen e krushqëve’.

Kledi befason gjithmonë dhe shqiptarët prandaj e duan kaq shumë!

  

https://www.instagram.com/p/BRxs59BgPXX/?taken-by=kledi

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here