Floriana Garo e “Jo vetëm modë” kandidate për deputete e PD?!

0
251

Ajo njihet si vajza e motit dhe si një nga figurat më të famshme në ekranin shqiptar por që me sa duket karriera e saj do të marrë një kthesë të madhe ku do ta cojë atë në një tjetër stad, në atë të politikës.

Bëhe fjalë për Floriana Garo moderatoren e “Jo vetëm modë” e cila vazhdon të jetë shpesh në fokusin e mediave herë pas here. Këtë herë Floriana është komentuar për një përfshirje të mundshme në politikë. Mësohet se Garo është thirrur nga selia blu ku mësohet se ka marrë propozim, për të kandiduar si deputete në zgjedhjet e përgjithshme, shkruan newsbomb.Të njëjtat burime thonë se prezantueses i është propozuar të jetë në listën e Tiranës dhe nëse Garo pranon, me gjasë, do të jetë deputetja e re e Qarkut të Tiranës pasi do jetë e treta në listën e kandidatëve.

 

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here