Rita Ora, hidhet nga ura e Bunës (VIDEO)

0
194

Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Rita Ora, këto ditë ka shijuar pushimet në bregdetin e Ulqinit të Malit të Zi.

 Këtë pushim ajo e ka quajtur si më të mirin, ndërsa për ndjekësit e saj ka ndarë një video nga kërcimi nga Ura e Bunës.

“Fillimisht, kjo ishte pamja më e mirë në perëndimin e diellit. Aty ishte një urë publike dhe me të vërtetë doja të kërceja në lumë… ashtu edhe bëmë. Së dyti, ju mund të shihni në fillim hezitoja nuk e di përse u frikësova sepse dukej lart nga aty!! Së treti, Elvis në prapavijë është më i miri, ndjenja më çliruese ndonjëherë!”, ka shkruar ajo në Instagram.

https://www.instagram.com/p/BHhb4M_gZEK/

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here