Las Vegas, emigranti ilegal tenton të vrasë Donald Trumpin

0
162

Donald Trump ka shpëtuar paq në Las Vegas pasi një i ri britanik ka tentuar ta vrasë. 20-vjeçari Michael Steven Sandford ka tentuar t’i marrë armën një polici për të qëlluar Trumpin. Ai madje ka deklaruar se nëse nuk do arrinta ta vriste në Las Vegas, do tentonte ta bënte një gjë të tillë në Feniks, takimin e radhës së Trump. Sipas Associated Press Michael Steven Sandford ishte i papunë, ai qëndronte prej kohësh si ilegal në SHBA dhe jetonte në makinën e tij.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here