Kjo është kërkesa më e cuditshme që tifozët shqiptarë kanë pasur në stadiumin e Lionit (FOTO)

0
133

Dy tifozë kuqezi kanë tërhequr vëmendjen mbrëmjen e djeshme në stadiumin e Lionit, ku luhej ndeshja Rumani-Shqipëri. Po me ngjyrat kuq e zi, këta tifozë kanë bërë një kërkesë të pazakontë, duke shkruan kërkesën e tyre. “Kërkoj nuse me lekë”, shkruhej në dy tabelat që mbante në dorë tifozi. Dhe mes të gjitha banderolave që kishin mbushur stadiumin për kombëtaren dhe Shqipërinë, nuk mund të mos binte në sy dëshira e tyre e veçantë. Kushedi ndoshta atje në stadium shpresonin të gjenin ndonjë “vajzë që plotësonte kriterin e lekëve”, dhe që do pranonte të ishte “nusja” në këtë rast. Ndoshta nuk u spikatën gjerësisht, por pa dyshim këta ishin shqiptarët më të çuditshëm mbrëmë në stadium.

ryereyy sdgsdggg

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here