Çiljeta hyn në operacion: “Nuk do ketë më gjoks të madh”

0
50

Është komentuar shumë për gjoksin bombastik të cilin shumë femra mund ta lakmonin. Por këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga e ka ndarë mendjen që ta zvogëlojë, ndryshe nga shumë kolege të saj që bëjnë të kundërtën. Krejtësisht transparente, duke mos fshehur asgjë, ajo ka treguar se po hyn në operacion dhe brenda pak orësh nuk do të ketë më gjoksin bombastik. Kujtojmë se Çiljeta në intervista ka treguar se pesha e madhe e gjoksit i ka krijuar gjithnjë probleme me shpinën. Presim dhe shohim sa dhe si do të ndryshojë jeta e këngëtares pas kësaj ndërhyrje.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here