Modelja Delfina provokon publikun e zhveshur

0
74

delvinaModelja shqiptare, e cila jeton në Gjermani, Delfina Aziri, nuk po kursen asgjë nga trupi i saj dhe imazhi i saj për publikun. Delfina vazhdon të provokojë publikun. Biondja super-seksi ka treguar linja fantastike trupore në disa fotografi të reja të postuara në rrjetin social “Twitter”. Ajo shihet në të brendshme, e madje edhe topless i shihet fundshpina.

 

Ermal Mamaqi dhe Anxhela Martini, kush është pa të brendshme…

ermali dhe anxhelaSupermodelja Angela Martini dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi janë takuar në Amerikë e kjo sigurisht nuk ka kaluar pa marrë vëmendjen e duhur. Ermali ka publikuar në rrjetin social “Facebook”, një foto teksa ndodhet në Nju Jork, nga ku është takuar edhe me Angelën. Të dy po xhirojnë një skenë për emisionin e Ermalit. Ky moment nuk ka kaluar pa nota humori, ku Ermali pyet fansat e tij se kush nga të dy është pa të brendshme.

 

Shkëndija i përgjigjet me foto Kallashit

shkendija Duket se diskutimi i madh së fundmi që po i bëhet Kallashit (Donjeta Kosumit), ka lënë nën hije Shkëndije Mujajn. Siç duket edhe nga fotot, këngëtarja seksi është revoltuar dhe në foton e fundit që ka postuar në rrjetet sociale, ka dashur të tregojë se edhe ajo gjendet këtu. Ajo ka ekspozuar të pasmet dhe këmbët, derisa përbri fotos ka shkruar vendndodhjen – Prishtina.

 

Çfarë bën Zanfina në mëngjes?

25_Zanfina_Ismaili​Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili, kohëve të fundit duket se është më aktive nëpër rrjete sociale. Ndonëse më parë ajo komunikonte në fansa në mënyrë shumë të veçantë, ku ndante kohë për pyetje të fansave dhe Zanfina iu përgjigjej personalisht, ajo tashmë ka filluar të ndajë edhe mendime të ndryshme me fansat e saj. Së fundmi Zanfina ka treguar se cilat janë ushtrimet e saj në mëngjes, e me shaka këngëtarja ka shkruar. “Prej fitnesit t’mëngjesit mas shumti e bëj rrotullimin e syve dhe pohimin me kokë”, – ishte ky mbishkrimi i këngëtares, i cili zbulon se Zanfina kur zgjohet nga mëngjesi nuk flet me askënd. Ndërkaq ky mbishkrim u pëlqye shumë nga fansat e saj të cilët gjetën rastin të tregonin secili për vete si janë kur zgjohen në mëngjes.

 

Enca përdoruese e marijuanës???

enca-2_8460 Këngëtarja e cila gjithmonë po bën lajm me paraqitjet e saj, Enca Haxhiu, më sa duket e ka një ves të keq “përdorimin e marijuanës” apo këtë gjë e bën vetëm për “modë”

Kënga e saj “A po t’pëlqen” tashmë është hit në të gjithë territoret shqiptare, edhe pse në këtë videoklip Enca shihet duke mbështjell “bar”. Kjo ka bërë që shumë njerëz të pyesin nëpër rrjetet sociale se a është përdoruese e marijuanës Enca, ndërkaq disa adhurues të saj kanë qenë edhe kundër videos pasi kështu bëhet promovimi i narkotikëve nëpërmes këngës, një gjë që të gjitha shtetet perëndimore e kanë ndaluar tashmë. Kësaj i janë shtuar edhe zërat se këngëtarja është përdoruese e kësaj droge pasi që shpesh në publik vishet me rroba që kanë të vendosura gjethe të marijuanës.