Thursday, April 1, 2021
Home Kioskë

Kioskë

“La Casa de Surrel”!

Seriali hit i "Netflix", "La Casa de Papel" eshte shndërruar në një fenomen global me shikueshmëri rekord në gjithë rruzullin. Po cili është subjekti...

“Iku fshehurazi”, Delinda Disha i përgjigjet Salsano Rrapit: Barrë e rëndë të bësh zëdhënësin...

Në një intervistë për emisionin e mëngjesit në Repot Tv, “Rreze Dielli”, Salsano Rrapi e cilësoi ikjen e aktores Delinda Disha nga “Portokalli” për në “Klanifornia Show” në...

Meta: Me ish-futbollistin e Korabit, drejt majës së Korabit!

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar sot në Fb një fotografi me humoristin Bes Kallaku ndërsa tregon se janë duke iu ngjitur sëbashku, malit...

Piktura e shqiptarit për Matteo Salvinin mer vëmendjen e gjithë Italisë dhe ministrit të...

Piktura e bere nga shqiptari Leonard Lesaj per ministrin e Brendshem italian Matteo Salvini ka marre vemendjen e gjithe popullit italian sot. Gjate takimit...

Si komshinjtë shqiptarë nuk ka, shprehjet tipike që dëgjon prej tyre…

Nuk besojmë se ka vend tjetër në botë, që ka këtë marrëdhënie siç kemi ne shqiptarët me komshinjtë. Ka edhe nga ata komshinj të cilët...

Rimartohen pas 40 vite divorc, çifti i të moshuarve flet për…

Të paktën 40 vite pasi u divorcuan, një çift në Kentaki ka në plan të martohet përsëri. Harold Holland, 83 vjeç dhe Lillian Barnes,...

Kryeministri Rama merr dhuratën më të befasishme nga e burgosura

Kryeministri Rama ka shpërndare jo pak dhurata këtë 8 Mars, por nuk kishte marrë asnjë, deri sot në mëngjes, sepse zonjat që punojnë me...

Mësoni si rikthehen mesazhet e fshira në WhatsApp

A ju ka ndodhur që të doni të lexoni një mesazh në WhatsApp të cilin e keni fshirë? Tashmë vjen një lajm i mirë...

8 marsi në Pogradec/ Gruaja harbohet në mes të lokalit, zbërthen bluzën dhe del...

Është bërë traditë në Shqipëri që 8 marsi të kthehet në një ditë ku gratë dhe femrat festojnë nëpër lokale. Si çdo vit, edhe...

VIDEO/Hiti i ri nga “Çmendina Dublim” do ju lë pa fjalë: Krimi, krimi, droga,...

Nga zhvillimet me te fundit negative ne vend e deri tek deklaratat e kryeministrit ne Parlament per drogen e krimin. Per me shume, degjojeni...

Te fundit