Vampiri Sava Savanovic tmerron Serbinë pasi i shkatërrojnë shtëpinë

0
177

Sava Savanovic, perbindeshi me i frikshem i vendit fqinj, mendohet se eshte i lire pas shkaterrimit te nje mulliri te vjeter qe ka qene shume kohe me pare shtepia e tij. Autoritetet zyrtare te rajonit Balina Basta ne Serbi kane njoftuar banoret e zones te bejne kujdes sepse nje vampir verdalliset i lire. Sava Savanovic, perbindeshi me i frikshem i vendit fqinj, mendohet se eshte i lire pas shkaterrimit te nje mulliri te vjeter qe ka qene shume kohe me pare shtepia e tij. Kryebashkiaku Miodrag Vujetic tha: “Njerezit jane shume te shqetesuar. Te gjithe e dine legjenden e vampirit dhe tani banoret mendojne se ai eshte duke kerkuar per nje tjeter strehe dhe per viktima te reja. Jemi te gjithe te frikesuar.” Mulliri ishte blere nga familja Jagodic, por nuk eshte riparuar sepse familjaret nuk donin te nxehnin vampirin, por tashme kjo prone eshte rrenuar teresisht dhe vampiri mund te jete i lire. “E di qe njerezit qe e degjojne kete gje fillojne e qeshin, por ne zonen tone te gjithe jane te bindur se vampiret ekzistojne. Kemi keshilluar te gjithe banoret qe te vendosin hudhra ne dyert e shtepive sepse ato e largojne vampirin”, shtoi kryebashkiaku.

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency