Standard.al

VIDEO/ Duma: Qytetarët e prekur nga tërmeti nuk kanë çati mbi kokë, ndërsa Rama e ka mendjen tek “koshi”

0

Ish-deputetja e PD-së Grida Duma, postoi në Facebook një video ku shfaqeshe kryeministri Rama dhe ministri Ahmetaj, duke luajtuar basketboll.

Duma shkruan se qytetarët e prekur nga tërmeti vuajnë në çadra, ndërsa Qeveria e ka mendjen të bëjë kosh.

LEXO EDHE http://www.standard.al/2020/12/03/elbasani-nen-kontrollin-e-bandave-lleshaj-pyesni-prokurorin/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.