Standard.al

Punëtori 55 vjeçari bie nga pallati ku punonte në Tiranë, ja gjendja shëndetësore

0

Një punëtor ndërtimi mësohet se ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme në pallatin ku punonte, ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Hoxha Tahsim’ në Tiranë. 55 vjeçari është dërguar në gjendje të rëndë për jetën në spital.

“Më datë 04.08.2020, rreth orës 11:35, në rrugën “Hoxha Tahsim” duke punuar në një pallat në ndërtim, ka rënë nga lartësia shtetasi P.L.,55 vjeç, i cili u dërgua në spital dhe  ndodhet nën kujdesin e mjekëve.” – njofton policia. 

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.