Standard.al

Kryemadhi: Ja kur kthehet opozita në Kuvend…

0

Kryetarja e LSI-së e ftuar në emisionin “NjëJavë” ka folur për disa nga çështjet më të nxehta të momentit siç është, Teatri, arrestimet e mbëmshme në Tiranë dhe Shkodër, si dhe rikthimi i opozitës në Kuvend.

Ajo u shpreh se opozita nuk ka ikur nga Kuvendi por po gjen një zgjidhje për vendin që është lidhur me krimin duke akuzuar qeverinë Rama për këtë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.