Standard.al

Fustani i dytë i dasmës së Elita Rudit, po e mahnit të gjithë rrjetin

0

U mbajt mbrëmjen e djeshme dasma madhështore e Elita Rudit dhe Gjikos, çiftit shumë të komentuar në media e rrjete sociale të cilët u kurorëzuan në martesë pas 2 vitesh së bashku.

Sigurisht e gjithë vëmendja ishte tek nusja dhe paraqitja e saj dhe Elita nuk zhgënjeu.

Image

Moderatorja bukuroshe u shfaq me një fustan të bardhë me xixa dhe pupla dhe dukej si princeshë, por pas disa orësh Elita veshi edhe një tjetër.

Image

Këtë radhë moderatorja u shfaq me një fustan jo të fryrë, por elegant dhe me thekë.

Image

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.