Standard.al

Habit Ana Lika: Nuk kam të dashur, s’më ngacmon asnjë djalë

0

Vajzat e showbiz-it kanë tendencën që të mos tregojnë shumë për jetën e tyre private. Por një gjë e tillë nuk përbën aspak problem për balerinën dhe aktoren Ana Lika.

E ftuar në PopCulture mbesa e Ingrid dhe Inis Gjonaj ka rrëfyer se aktualisht nuk ka të dashur, por nëse do të kishte dikë në jetën e saj, nuk do kishte asnjë problem ta bënte publike.

“Aktualisht jam single, por nëse do kisha të dashur nuk do e kisha problem ta thoja. Ndryshe nga ato vajzat që nuk duan të prenoncohet në lidhje me këtë duke ruajtur kështu privatësinë e tyre. Kjo mbase vjen për shkak të frikës apo edhe mentalitetit që egziston në Shqipëri”- tha ajo.

Ana gjithashtu deklaroi se fakti që është pa të dashur do të thotë se nuk e ngacmon asnjë djalë. E pyetur nga moderatori i PopCulture se kë do më shumë nga tezet e saj, Inisin apo ingridin, Ana u përgjigj se ka më shumë përzemër tezen e saj të vogël, Ingridin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.