Vranësira dhe reshje shiu, ja si parashikohet moti për ditën e sotme

0
67

Ditë e sotme priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarkun Korçë, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta. Ndërsa era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 22 °C,

në vendet e ulëta: 12 / 24 °C,

në vendet malore: 9 / 16 °C.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here