Thursday, June 13, 2024
Home parashikimi i motit Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

I nxehti ”pushton” Shqipërinë, ja sa do të arrijnë temperaturat sot

Ditën e premte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare.Era...

Rebeshe shiu dhe kthjellime, ja si pritet të jetë moti për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb, depërtimi i masave ajrore nga veriu i Afrikës drejt brigjeve të Mesdheut me ndikim deri në Ballkan do të sjellë në vendin...

Alternime kthjellimesh dhe vranësira, ja si parashikohet moti sot

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe...

Vranësira dhe reshje shiu, ja si parashikohet moti për ditën e sotme

Ditë e sotme priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarkun Korçë, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta. Ndërsa era...

Kthjellime dhe vranësira, ja si parashikohet të nisë kjo javë

Për këtë javë vendi ynë parashikohet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të qëndrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira në shtim kryesisht...

Vranësira dhe reshje shiu, ja si parashikohet moti për sot

Ditën e enjte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Në zonat veriperëndimore dhe jugperëndimore priten edhe rrebeshe të...

Plane për fundjavën? Mësoni si do të jetë moti në dy ditët në vazhdim

Fundjava do të sjellë kushte atmosferike të paqëndrushme. Një mot i tillë u duk që në nisje të ditës së premte, ku mëngjesi pati...

Vranësira dhe reshje shiu, ja si parashikohet dita e premte

Këtë të premte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranësira dhe prej mesdite...

Vranësira e alternime kthjellimesh, ja si parashikohet moti për ditën e sotme

Vendi ynë parashikohet të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Moti do të jetë me vranësira e alternime kthjellimesh të herëpasherëshme deri në orët...

Kthjellime dhe vranësira, ja si parashikohet moti për sot

Vendi ynë ditën e nesërme parashikohet të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme. Moti parashikohet kryesisht i kthjellët në pjesën më të madhe...

Te fundit