Këmbimi valutor 12 shkurt/ Me sa blihen e shiten monedhat e huaja ditën e sotme

0
42

Në tregun e këmbimit valutor, ditën e sotme (12 Shkurt), një dollar amerikan do blihet me 95.8 lekë dhe do shitet me 96.8 lekë. Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 103.4 lekë dhe do shitet me 104.2 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 109.1 lekë dhe do shitet me 110.1 lekë. Ndërsa paundi britanik do blihet me 120.5 lekë dhe do shitet me 121.5 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për monedhat e huaja:

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here