Tjetër aksident në Lezhë, përmbyset kamioni, 1 i plagosur

0
289

Një kamion është përmbysur mbrëmjen e sotme në rrugën e vjetër Pllane – Rrubik në Lezhë.

I plagosur mbeti drejtuesi i kamionit, i cili u dërgua në spitalin e Laçit.

Ende nuk dihen shkaqet  aksidentit. Paraprakisht dyshohet se mjeti ishte i ngarkuar me inerte dhe për shkak te shpejtësisë, drejtuesi i saj ka humbur kontrollin në një prej kthesave, duke u përmbysur.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here