Dhunoi pedagogen në Fakultetin Ekonomik, Gjykata e Tiranës lë të lirë Mirdaim Axhamin

0
87

Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë shefin e Departamentit të Marketingut në Fakultetin e Ekonomisë, Mirdaim Axhami. Mësohet se Gjykata në seancën e sotme caktoi masën e sigurisë ndalim të daljes jashtë vendit për Axhamin, i arrestuar pak ditë më parë për goditjen e vartëses së tij, pedagoges Liljana Billa.

Ashtu si Gjykata dhe Prokuroria e Tiranës ‘ishin në një mendje’ në lidhje me ngjarjen e pak ditëve më parë në ambientet e fakultetit Ekonomik. Axhami në Fakultetin e Ekonomisë është zgjedhur shef departamenti pa garë.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here