Aksident në aksin Prrenjas- Qafë Thanë, përplasen 2 autobusë dhe një makinë

0
149

Një tjetër aksident është regjistruar në vendin tonë këtë të diel.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur në aksin Përrenjas-Qafë Thanë.

Në aksident janë përfshirë dy autobusë dhe një makinë, e si pasojë janë plagosur dy persona. Fatmirësisht këta të fundit janë jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, pritet një reagim nga ana e bluve për zbardhjen e plotë të rast

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here