Detajet e reja/ Alarmi për bombë në Fier, çanta e dyshimtë pranë biznesit të shokut të Nuredin Dumanit

0
140

 

 

Zbardhen të tjera detaje nga çanta e dyshimtë për bombë e vendosur pranë një biznesi në lagjen ’15 tetori’ në Fier. Mësohet se banorët të alarmuar kanë njoftuar policinë.

Burime bëjnë me dije se çanta është gjetur pranë biznesit të 40-vjeçarit Henrik Hoxha, i cili u arrestua në të njëjtën mbrëmje me Nuredin Dumanin.

Hoxhaj në momentin e arrestimit u kap me armë në brez. Mbetet ende e paqartë nëse çanta ka një bombë dhe nëse është vendosur rastësisht pranë biznesit apo është vënë për t’i dhënë një mesazh të fortë Hoxhajt.

Image

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here