E fundit/ Plagoset 50-vjeçari tek ish-kombinati Metalurgjik, pëson dëmtime në kokë

0
205

Një 50-vjeçar është plagosur këtë mbrëmje në ambientet e kompanisë Kurum në qytetin e Elbasanit.

Bujar Dervishi është plagosur në ambientet e kësaj kompanie gjatë orarit të punës.

Sipas burimeve, 50-vjeçari ka marrë dëmtime në kokë dhe aktualisht po mjekohet në spital.

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here