Të shtëna me armë zjarri në Fier, ka të plagosur

0
135

Të shtëna me armë zjarri pranë ish-QTU-së në Fier. 

Syri.net mëson se disa të rinj janë përfshirë në një konflikt fizik dhe më pas janë përdorur edhe armët e zjarrit.

Paraprakisht raportohet për një person të plagosur. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policore.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here