“Hajde se të kanë vjedhur farmacinë”/ Pronari shqiptar niset me nxitim, pëson infarkt dhe vdes rrugës

0
98

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmje e djeshme në Shkup të Maqedonisë së Veriut. Mësohet se pronari i një farmacie, i identifikuar si Ali Skënderi ka ndërruar jetën pasi ka marrë lajmin se i kishin grabitur farmacinë.

Pasi mori lajmin për grabitjen, 40-vjeçari u nis për në biznesin e tij, por gjatë rrugës pësoi infarkt dhe ka ndërruar jetë.

Edhe pse iu dha ndihma e shpejtë në vendngjarje, por nuk ia doli dot që t’i mbijetonte sulmit në zemër duke lënë pas 4 fëmijë.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here