Lefter Maliqi: Uria e shqiptarëve për ndryshim e ka tërbuar Rilindjen

0
1

Kandidati i Lëvizjes Socialiste për Integrim për deputet në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, deklaron se edhe pak ka mbetur që të shpërthejë etja dhe uria e shqiptarëve për ndryshim.

Ndaj, thotë ai, bashkimi dhe entuziazmi i shqiptarëve për ndryshim ka tërbuar Rilindjen

“Edhe pak ka mbetur që të shpërthejë etja dhe uria e shqiptarëve për ndryshim.

Jemi të gjithë bashkë dhe entuziazmi ynë ka tërbuar Rilindjen.

Kështu siç jemi, të gjithë nesër, të bëhemi bashkë në orën 10:30, në Pallatin e Kulturës në Berat, për të pritur në mënyrë madhështore, Kryetaren e LSI-së, znj. Monika Kryemadhi.

Të përmbyllim fushatën elektorale në Beratin që do i japë 3 mandate të sigurta LSI-së me 25 Prill”, shprehet Maliqi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here