Aksident në Tiranë, “Smarti” përplas katër persona

0
8

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në kryeqytet, në afërsi të Drejtorisë së policisë së Tiranës. Një automjet tip Smart nën drejtimin e një shofereje femër ka marrë përpara 4 persona dhe është larguar me urgjencë nga vendngjarja.

Burime bëjnë me dije se personat e lënduar janë jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për identikimin e drejtueses së mjetit.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here