Basha: Pas grevës në aeroport që dëmton qytetarët shqiptarë qëndron vetë Rama

0
2

Kryedemokrati Lulzim Basha deklaron se pas grevës në aeroport që dëmton qytetarët shqiptarë qëndron vetë Edi Rama.

“Rama e di tashmë fare mirë se do të humbasë, prandaj po përdor çdo marifet të pisët. Pas grevës në aeroport që dëmton qytetarët shqiptarë qëndron vetë Rama. Ai është i vetmi përgjegjës për këtë. I bëj thirrje Ramës ta ndërpresë menjëherë grevën dhe të ndalë kërcënimet ndaj shqiptarëve që sot duan ndryshim dhe shpresë pas 8 viteve të dështimeve të tij”, shprehet Basha

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here