FOTOLAJM/ Basha e mbyll 12 orëshin e takimeve të ditës me foton speciale të mbrëmjes

0
3

Lideri i opozitës ka shpërndarë një foto tepër të ëmbël në profilin e tij në Facebook.

Mesa duket, ky imazh është përmbyllja e 12 orëshit te takimeve të ditës.

Në foton e postuar shikohen një vajzë e vogël e cila mban në dorë flamurin e Partisë Demokratike dhe një buqetë me lule.

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/posts/4091855544198929 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here