Basha surprizohet nga lojtarët e Kombëtares, i dhurojnë bluzën kuq e zi me numrin 9

0
113

Lideri i opozitës, Lulzim Basha, është suprizuar ditën e sotme  nga lojtarët e Kombëtares shqiptare të futbollit duke i dhuruar bluzën kuqezi me numrin 9 dhe me emrin Basha.

Bluza e firmosur nga lojtarët, stafi i Konbëtares dhe drejtuesit e FSHF, i është dhuruar Bashës nga ish-futbollisti kuqezi, Andi Lila gjatë momentit kur kreu i PD, ishte bashkë me disa emra të njohur të sportit shqiptar, për të parë ndeshjen Shqipëri-Angli, që po luhet në Tiranë.

Bluza mban numrin 9 ashtu si edhe numri i PD në zgjedhjet e 25 prillit.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here