Thursday, July 25, 2024
Home Bota Themeluesi i Facebook, Zuckerberg i dërgon mesazh të riut shqiptar

Themeluesi i Facebook, Zuckerberg i dërgon mesazh të riut shqiptar

0
133

 

 

Një udhëtim me dron nëpër të gjithë skajet e këtij vendi, nga Vermoshi në Konispol, bëri që Erald Halili të merrte dhe një mesazh nga Zuckerberg.

 

Së fundmi,  Halili ka ndarë në InstaStory suksesin e rradhës, ku vihet re biseda  Mark Zuckerberg, i cili i ka shkruar:

Çfarë po ndodh në Shqipëri në këto momente?

Unë kam parë postimin tënd kudo në Instagram Stories.

Urime”, shkruan Zuckerberg dhe përgëzimin e shoqëron me një emoji duartrokitj

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here