Me verore në dorë, Basha poston fotot: Ne do të sjellim ndryshimin

0
169

Lideri i Partisë Demokratike Lulzim Basha  ka postuar disa foto nga takimi i sotëm që kishte me qytetarët në Elbasan me rastin e Ditës së Verës.

Në këto foto Basha shihet teksa një vajzë i lidh veroren në dorë. Ndërkohë kreu i PD-së shkruan se do të sjellë ndryshimin për fëmijët shqiptarë.

“Ne do të sjellim ndryshimin për fëmijët e Elbasanit dhe për të gjithë fëmijët e Shqipërisë! Ndryshimi po vjen!” shkruan Basha.

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/posts/4020289251355559

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here