Meta pret në Presidencë Alvin Berishën me të atin: I lumtur të prisja sot dy miq të veçantë

0
129

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka pritur sot në Presidencë Alvin Berishën bashkë me babain e tij Afrimin, historia e të cilëve, preku zemrat e të gjithëve.

Meta i cilëson dy miq të veçantë dhe shprehet i lumtur për takimin.

“I lumtur të prisja sot në Presidencë dy miq të veçantë, Alvin Berishën dhe babain e tij, Afrimin”, shkruan Meta.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here