VIDEO/ Grabitje në zemër të Tiranës. Ja çfarë po ndodh te ‘Komuna e Parisit’…

0
21

Pak minuta më parë, në zonën e Komunës së Parisit, është grabitur një nga degët e një prej institucioneve financiare në vend.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, por nuk dihet ende shuma e grabitur dhe personat e përfshirë në të.

Lajm në vazhdim…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here