FOTO/ Ngrihen dyshimet… Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë fejuar?!

0
215

Luana Vjollca dhe biznesmeni kosovar Krenar Çoçaj prej kohësh në media janë përfolur për një lidhje mes tyre, nga ana tjetër ata asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht që janë së bashku.

Lidhja e tyre u zbulua në vitin 2013 dhe për vite me rradhë çifti u fotografuan bashkë nga paparacët, por nuk preferuan ta konfirmonin.

Image

Por së fundmi duket se moderatorja dhe biznesmeni kosovar kanë bërë një hap të madh para.

Një foto e publikuar nga moderatorja ka ngritur dyshimet se çifti janë fejuar. Në foto Luana shfaqet me një unazë që nuk kishte si të mos binte në sy. Urimet nuk kanë munguar për Luanën e cila ka preferuar sërish të mos konfirmojë asgjë.

Image

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here