Meta: Pavarësisht golit shtrembaluq, kuqezinjtë shkëlqyen sot. Forca për të ardhmen

0
20

Presidenti Meta ka reaguar pas ndeshjes se kombetares ne Turqi me nje koment ne FB.

 

“Pavarësisht një goli shtrembaluq, kuqezinjtë shkëlqyen sot për karakterin që treguan dhe shpirtin e ekipit. Mirënjohje dhe Forca për të ardhmen!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here