E FUNDIT/ Aksidenti tragjik me 4 të vdekur, arrestohet shoferi Gëzim Kotorri

0
157

Paditen e sotme një aksident tragjik ndodhi në Elbasan, ku humbë jetën 4 persona. Policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit tip “Seat”, Gëzim Kotorri, në të cilin udhëtonin 4 viktimat.

Makina tip “SEAT” që drejtohej nga i plagosuri Kotorri, brenda të cilës ndodheshin edhe katër viktimat ka humbur kontrollin dhe është rrotulluar disa herë në rrugë. Më pas automjeti është përplasur me një tjetër makinë.

Kjo goditje e ka nxjerrë mjetin “Seat” nga rruga duke e hedhur në kanal.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here