Reagon për herë të parë vajza e Majlinda Bregut pas tradhtisë së Erik Fullanit

0
5

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda kishte rënë në qetësi me postime në rrjetet sociale pas momentit që ish-i dashuri i saj Erik Fullani u fotografua teksa puthej me një tjetër femër.

Por sot, bukuroshja ka bërë një postim në rrjetet sociale teksa shihet duke shijuar një gotë vere. Krahas fotos Kejda shkruan se askush nuk e bën që të heqë dorë nga makaronat dhe vera.

“S’më bën dot askush që të heq dorë nga makaronat dhe vera”- shkruan vajza e Majlinda Bregut.

Kejda u përfol për një lidhje me djalin e ish-guvernatorit Ardian Fullani, Erikun. Pavarësisht fjalëve dhe fotove të shkrepura, dyshja nuk dolën asnjëherë zyrtarisht bashkë. Së fundmi , Eriku u fotografua me një vajzë 16-vjeçare në Dhërmi, duke u puthur.

Edhe për këtë tradhëti, nga dy të rinjtë nuk ka pasur asnjë reagim të drejtpërdrejtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here