Misteri i plagosjes/ Një shqiptar në koma…

0
1

Një emigrant shqiptar është në gjendje kome në një spital në veri të Italisë.

Ai është lënë në gjendje kritike para spitalit në Tiçino dhe ende nuk kush e ka sjellë atë aty.

Policia italiane thotë se ka nisur hetimet, pasi nuk dihet ende se si është plagosur 50-vjeçari nga Shqipëri.

Ai është identifikuar nga familjarët, që kishin dalë për ta kërkuar sepse nuk ishte kthyer në shtëpi.

Një nga pistat e hetimit është plagosja në punë, pasi shqiptari punonte në Boffalora, një zonë sipër Tiçino.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here