Iljazaj, Ralf Gjonit: Je turp i madh i shoqërisë, je një idiot politik

0
4

Në pjesën e dytë të emisionit Open në Top-Channel jane ngritur tensionet mes te ftuarve.

Protagonistë kanë qenë drejtori i Gazetës Liberale, Ervis Iljazaj dhe deputeti renegat Ralf Gjoni, të cilin Iljazaj e quajti deputet laboratorik. Gjoni ka replikuar me Abazajn duke i thënë se laboratori do shkencë. Por ka ka mjaftuar që analisti të shpërthejë ndaj deputetit të ri duke mos i kursyer fjalët në adresë të tij.

“Je turp i madh i shoqërisë, je nje idiot politik, si nuk të vjen turp që del në ekran”, i tha gazetari Iljazaj deputetit renegat Ralf Gjoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here