‘Sot nisi beteja pa kthim.’ Braimllari: Qytetarët dërguan Ramën dhe qeverinë e tij në ekzil

0
16

Deputeti i LSI-së Endrit Braimllari, shprehet me mirënjohje për qytetarët që protestuan sot, duke e vlerësuar si një protestë të halleve, vjedhjes së votës, hajdutërisë së qeverisë.

Statusi:

Mirenjohje per mijera qytetare qe protestuan sot. ???
Protesta qytetare ishte protesta e halleve te shqiptareve. Vjedhja e votes, varferia ekstreme, mungesa e vendeve te punes, hajduteria, largimi i te rinjve nga vendi ishin arsyeja pse kjo protest ishte kaq madheshtore dhe qytetare. ????
Qytetaret derguan Ramen dhe qeverine e tij ne ekzil. Sot nisi beteja pa kthim per te çliruar vendin nga nje qeveri dhe kryeminister antikombetar.

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here