Avokati nxjerr fakte të reja! Abi Bank, Banka e Lindës së Ramës, kompani ruse!!!!

0
998

Në një postim në rrjetet sociale, avokati Altin Goxhaj, ka treguar me shifra marramendëse dhe me foto se në pronësi të kujt është ABI Bank. 

Statusi i plotë:

NË FAKT BANKA E LINDËS SË EDIT ËSHTË BANKË E KOMPANISË RUSE TË KRIJUAR NË 1991!!! Dhe po blen në shifra marramendëse troje dhe prona shqiptare për llogari të Kompanisë Ruse!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kush e ka ABI Bank (gjoja Banka Amerikane e Investimeve) të Lindës së Edit? NJË KOMPANI E THEMELUAR NË RUSI NË 1991 NCH Capital Inc. e cila përfaqësohet me yllin e financave Andi Ballta që bëhet ylli rus i gjithë Ballkanit në 2013 pas triumfit me 1 milion shuplaka të Rilindjes! Dhe Shqipëria rreshtohet e para për troje dhe sipërfaqe të ndërtuara që ka blerë dhe blen kompania Ruse!!!
Ju e dini që unë jam shumë i saktë gjthm! Mother Russia ka qenë, mbetet dhe do të mbetet gjithmonë jo vetëm shtëpia e klyshëve të bolshevikëve të 8 Nëntorit 1941 por edhe të trashëgimtarëve bastardë të tyre të adoptuar nga Sorosi që në 1992!
Ja foto dhe jo fjalë e as komente.

Fotografia e Altin Goxhaj

Fotografia e Altin Goxhaj

Fotografia e Altin Goxhaj

Fotografia e Altin Goxhaj

Fotografia e Altin Goxhaj

Fotografia e Altin Goxhaj

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here