Këmbimi valutor ja sa shkon vlera e euros…

0
184

Në tregun valutor vendas, euro vazhdon të blihet me 126.20 lekë dhe shitet me 126.80 lekë. Dollari amerikan blihet e 107.30 lekë dhe shitet me 108 lekë. Monedha britanike blihet me 141 lek dhe shitet me 142 lekë.

Monedhat e tjera këmbehen si më poshtë:

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here