Brenda shtëpisë luksoze të Kledi Kadiut në Itali

0
273

Dy muaj më parë, balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, kurorëzoi me martesë dashurinë me francezen Charlotte Lazzari. Pas dasmës, çifti kaloi disa ditë pushimi në ishullin Formentera të Spanjës dhe së fundmi janë kthyer në shtëpi.

Kledi ka publikuar për herë të parë pamje nga shtëpia super luksoze që ai dhe Charlotte kanë në Rimini të Italisë.

Ai postoi pamjen nga ballkoni i shtëpisë, në të cilin duket pamja mahnitëse e detit me anijet e jahtet e ankoruara në port.

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here