Gjuante peshk me pushkë por i ndodh hataja…

0
236

Një peshkatar amator, në vend të gjuante peshk me pushkë uji, ka “peshkuar” veten.

Burime të Policisë vendore ët Lezhës, bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në plazhin “Rana e Hedhun”, Shëngjin. Të njëjta burime saktësojnë  se Z. M., vjeç  35, banues në Tiranë, duke gjuajtur peshk me një pushkë peshkimi, aksidentalisht i është ngulur në qafë shtiza e pushkës.

Komisariati i Policisë Lezhë

Më datë 05. 08. 2018, në plazhin “Rana e Hedhun”, Shëngjin, shtetasi Z. M., vjeç  35, banues në Tiranë, duke gjuajtur peshk me një pushkë peshkimi, aksidentalisht i është ngulur në qafë shtiza e pushkës duke i shkaktuar dëmtime të lehta dhe aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lezhë, për vlerësim. 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here