Habit Morena Taraku i jep fund lidhjes me të dashurin milioner: Është homoseksual…

0
271

Morena Taraku u bë e famshme për publikun si një modele e suksesshme falë formave të saj perfekte.

Prej disa vitesh, bukuroshja  i është futur seriozisht karrierës muzikore, ku ka publikuar disa hite.

Së fundmi, ajo i ka befasuar të gjithë me jetën e saj private.

Vetëm pak para mesnate mbrëmjen e djeshme, Morena ka shpërndarë në postim ku shkran “Kur kupton se i dashuri jot është homoseksual”  dhe i ka bashkangjitur këtij reagimi një meme tallëse.

Pra, me një llogaritje të thjeshtë, rezulton se fjalët e ndarjes ishin të vërteta dhe arsyeja paska qenë homoseksualiteti i Sashas, të dashurit milioner të Tarakut.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here