E pyesin për të vëllain, ja reagimi i Fatmir Xhafës…

0
240

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka shkuar në zyrën e tij rreth orës 09:30 si të ishte një ditë normale.

Në fakt, mijëra protestuesë nga e gjithë Shqipëria janë mbledhur sot para Kryeministrisë për të kërkuar largimin e Xhafajt.

Kjo sepse vëllai i ministrit, Agron Xhafaj, pretendohet se është kapur duke biseduar me një trafikant droge.

Interesant ka qenë dhe reagimi i vetë ministrit ditën e sotme. Xhafaj është pyetur nga gazetarët se ku ndodhet Agron Xhafaj, por menjëherë ka ndryshuar shprehinë e fytyrës duke mos iu përgjigjur medieve.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here