Martohen Princ Harry me Meghan, shëtitja me pajton…

0
228

Nen masa te rrepta sigurie dhe ne syte e miliona njerezve sot Princi dhe Meghan u bene Duka dhe Dukesha e Sussex-it, titull i cili nuk është dhënë më shumë se 150 vite.

Pasi thane po, ata shkëmbyen një puthje kur dolën nga kisha përpara mijëra njerëzve.

Me pas, bene nje parakalim me pajton nëpër rrugët e Windsor, per t’u kthyer ne keshtjelle per pritjen e drekes.

harrymegan

puthja2puthja1

Ceremonia, ku nipi i Mbretëreshës, i gjashti në linjën e fronit, do të betohet për dashuri dhe nderim të ish-aktores, do të ndiqet nga miliona njerëz në të gjithë botën.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here