Meta: “Nuk mund ta filloja më bukur ditën”, e pi kafen e mëngjesit me artistin e njohur…

0
58

TIRANË- Presidenti i Republikës i ka kushtuar një status tenorit të njohur Kastriot Tusha, i cili pak ditë më parë ka festuar 54-vjetorin e lindjes.

 

 

Ai ka konsumuar kafen e mëngjesit me artistin e madh shqiptar duke vlerësuar figurën e tij.

“Nuk mund ta filloja më bukur ditën sot. Një kafe me Kastriot Tushën, tenorin tonë të shquar dhe zërin e mrekullueshëm të këngës mbarëkombëtare. Duke i uruar edhe 100 vite të tjera të bukura!”, shkruan Presidenti Meta.

Meta fb

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here